Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

warmińsko-mazurskie

2016-07-19

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

Lakiernik samochodowy- Ogłoszenie archiwalne

Praca RG AUTO SERWIS SZERSZEŃ RYSZARD / Motoryzacja / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / warmińsko-mazurskie / Wrocław

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1016503, z dnia 2016-03-09

RG Auto-Serwis jest niezależną firmą wyspecjalizowaną w profesjonalnej likwidacji szkód komunikacyjnych, działającą w zakresie usług skierowanych do Zakładów Ubezpieczeń i podmiotów gospodarczych.
Rozpoczęliśmy swą działalność w branży motoryzacyjnej już w roku 1972. Od tamtej pory rozwijamy się, szkolimy i doskonalimy nasze usługi.

Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku, co potwierdza najwyższy wskaźnik satysfakcji klientów.

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Przygotowanie do procesu lakierowania: szpachlowanie, nakładanie podkładów, obróbka mechaniczna,
  • Przeprowadzenie procesu lakierniczego,
  • Lakierowanie w kabinie,
  • Obsługa specjalistycznych urządzeń: maszyny do obróbki wstępnej i wykończającej, pistoletów, kabiny lakierniczej.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność lakierowania z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi,
  • Wiedza na temat właściwości i zastosowania różnych materiałów lakierniczych,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Duża samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ­Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę,
  • Pracę w nowoczesnej lakierni przy użyciu najnowszych sprzętów i technik lakierniczych,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Wynagrodzenia od 4500,00 brutto do 8000,00 brutto.