Lakiernik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Lakiernik

Poznaj pracodawcę

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
woj. dolnośląskie
www.workservice.pl

Poznaj stanowisko:
Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...


czytaj więcej: Lakiernik

Praca Lakiernik

Podobne oferty pracy

Lakiernik samochodowy

Lakiernik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Work Service S. A. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / śląskie / Bielsko-Biała

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Lakiernik proszkowy z doświadczeniem ECOLAK Sp. z o.o. śląskie

Operator palownicy, wiertnicy, kafara Pracownicy budowlani Sp. z o.o. śląskie

Lakiernik proszkowy (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. śląskie

Lakiernik pojazdów Pietrzak Sp. z o.o. śląskie

Lakiernik przemysłowy IPF 2 spółka z o. o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – od usług pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników stałych, przez outplacement, po outsourcing usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 1999 roku nasi dedykowani konsultanci zdobyli zaufanie 2 200 Klientów, którzy stale wybierają Work Service S.A. na swojego Partnera HR. Dla naszych prestiżowych Klientów każdego dnia zatrudniamy średnio 21 000 pracowników. Partnerstwo bazujące na solidnych fundamentach, zaufaniu i profesjonalizmie, zapewnia stanowiska pracy ponad 250 000 osób rocznie. Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Ich wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. W Polsce, Rosji, Niemczech, Czechach, Turcji, Rumunii i na Słowacji posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych, za pośrednictwem których przeprowadzamy także rekrutacje w terenie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców. Jednocześnie pozostajemy wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne. Work Service jest pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zapraszamy do świata Work Service. Odkryj nasz szeroki wachlarz produktów, rozległą sieć lokalnych biur i paletę innowacyjnych rozwiązań HR. Dowiedz się, w jaki sposób „Przyciągamy Najlepszych”.


Lakiernik
Miejsce pracy: Bielsko-Biała


Opis stanowiska:
 • malowanie detali zgodnie z technologią procesu,
 • obsługę kabiny lakierniczej,
 • obsługę, czyszczenie, konserwację urządzeń do lakierowania (pistolety, węże itp.).
Wymagania:
 • wykształcenie zawodowe (mile widziane lakiernicze),
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub AGD),
 • praktyczna znajomość obsługi sprzętu lakierniczego,obsługa aplikacji automatycznej
 • zdolności manualne
 • dokładność
 • umiejętność pracy w zespole
 • dyspozycyjność
Oferujemy:
 • ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie,
 • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia,
 • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,
 • pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników,opiekę medyczną.
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS