Podobne oferty pracy

Lean Inżynier

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o. jest światowym liderem w produkcji łopat do turbin wiatrowych.

Z uwagi na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Łozienicy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Lean Inżynier.

Opis Stanowiska:

Głównym celem jest wspieranie działań optymalizacyjnych oraz wdrażanie inicjatyw w ramach systemu produkcji LEAN. Stanowisko wspiera zespoły w zbieraniu i analizie danych operacyjnych, identyfikacji, nadawaniu priorytetów i wdrażaniu narzędzi planowania produkcji LEAN. Stanowisko odgrywa kluczową rolę w procesach ciągłego doskonalenia poprzez analizowanie strat w strumieniu wartości fabryki.

Zadania i obowiązki:
  • przedstawianie, wspieranie i prowadzenie wyznaczonych działań, mających na celu usprawnianie procesów
  • zbieranie i analizowanie danych
  • rozwiązywanie problemów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • tworzenie zestawień operacyjnych
Kryteria naboru:

Aby sprostać tym zadaniom należy spełniać kryteria formalne:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (zarządzanie produkcją)
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną: instrukcje pracy, plany kontroli itp.
  • wiedza z zakresu metod rozwiązywania problemów
  • odbyte szkolenie w zakresie systemów produkcji LEAN będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office (zaawansowana znajomość Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • analityczny umysł, samodyscyplina i umiejętność organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + system benefitów: m.in. opieka medyczna Medicover ze stomatologią, karta multisport, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i podniesienia kwalifikacji
  • wyjazdy zagraniczne
  • współpraca w międzynarodowym zespole

Miejsce pracy: Goleniów, Łozienica
LM Wind Power is the world’s leading supplier of blades and service to the wind industry, and the only supplier that operates on a global basis. The wind turbine industry is becoming increasingly complex, with radical progress made over the last few decades, providing great opportunities for professional development and a work environment that promotes initiative and creativity. If working in a company which creates state-of-the-art technology and processes attracts you, LM Wind Power has a career for you.

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji

Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl