Najnowsze oferty pracy

  • Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.   Niemce, k. Lublina    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Pomoc w prowadzeniu projektów ciągłego doskonalenia; Wdrażanie narzędzi LEAN w obszarze produkcyjnym tj. 5S, SMED, TPM; Udział w balansowaniu procesów produkcyjnych; Pomiary czasu cyklu operatora / maszyny; Nadzór nad SPC w wybranych procesach produkcyjnych;...
Zobacz więcej ofert pracy

Lean Manufacturing Engineer ds. Dostawców

Hays Poland
Sosnowiec
praca stacjonarna
3304 dni temu
Sosnowiec
Sosnowiec
Nr Ref.: 1055036

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem struktur, poszukujemy doświadczonych oraz ambitnych kandydatów, którzy chcieliby rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności na stanowisku:
Lean Manufacturing Engineer ds. Dostawców.

Do głównych obowiązków LM Engineer będzie należało m.in. promowanie idei ciągłego doskonalenia, inicjowanie projektów optymalizujących działania i koszty w danych obszarach u podległych dostawców na terenie Europy - przede wszystkim względem nowych uruchomień. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie projektów Lean Manufacturing, a także za wprowadzenie zmian procesowych ukierunkowanych na poprawę efektywności w projektach.

Od kandydatów oczekujemy kilkuletniego doświadczenia (min. 3- letnie) na analogicznym stanowisku zdobytego w branży Automotive lub przemysłowej oraz wyższego wykształcenia technicznego o profilu mechanicznym. Ponadto, kandydat powinien mieć min. roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz procesami produkcyjnymi. Ze względu na kontakty z międzynarodowymi jednostkami klienta kandydat powinien swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

Jeśli zależy Ci na pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, interesuje Cię długoterminowa współpraca, a dodatkowo zależy Ci na rozwoju kwalifikacji – to jest to oferta dla Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl