Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    10 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Leasing Consultant

Devire Sp. z o.o
małopolskie
praca stacjonarna
2295 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do objęcia stanowiska:

Opis stanowiska / Description
Będziesz odpowiadał za pełną reprezentację Najemcy w procesie komercjalizacji / rekomercjalizacji powierzchni komercyjnych (głównie biurowych), negocjacje oraz renegocjacje istniejących umów najmu, przygotowywanie szczegółowych raportów i analiz dotyczących lokalnego rynku nieruchomości.
U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking for
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (idealnie po stronie firmy konsultingowej)
  • Znajomości lokalnego biurowego rynku nieruchomości
  • Wysokich zdolności negocjacyjnych
  • Determinacji w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Nasz Klient Zapewnia / Our client offers
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny pakiet premiowy
  • Realne perspektywy rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.