Lekarz medycyny pracy

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

Szczecin
Nr ref.: LMP/SZN/092017

OBOWIĄZKI

• prowadzenie wywiadów pogłębionych z Pacjentem
• prowadzenie badań z zakresu medycyny pracy
• sporządzanie dokumentacji i wystawianie niezbędnych zaświadczeń
• obsługa pacjentów na terenie przychodni

WYMAGANIA

• wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim dyplomem
• ukończona specjalizacja lekarska z zakresu medycyny pracy
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza medycyny pracy
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

OFERUJEMY

• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt
• elastyczne godziny pracy
• nowoczesną infrastrukturę oraz organizację obsługi Pacjenta
• wynagrodzenie ustalane indywidualnie
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

Poznaj stanowisko: Lekarz Medycyny Pracy

Praca lekarza medycyny pracy jest specyficznym charakterem praktyki lekarskiej skupionej wokół badania predyspozycji zdrowotnych osób wykonujących pracę zawodową. Specjalizacja ta skupia się na części medycyny rozpatrywanej w kontekście wykonywanych obowiązków zawodowych i specyfiki danego stanowiska. Wśród zadań, z jakimi mierzy się lekarz medycyny pracy, wymienić można m.in. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl