Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy Lingwista/Filolog Tychy
Lektor języka angielskiego

EMPiK SJO & Speak Up English School / LEARNING SYSTEMS POLAND S.A.
Tychy
praca stacjonarna
2611 dni temu

Speak Up to sieć szkół języka angielskiego zlokalizowanych
w największych miastach Polski.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia

kursów językowych. Nasze kursy są dostosowane do indywidualnych

potrzeb klienta, są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów,

którzy z zaangażowaniem podejmują się wyzwań dydaktycznych

i wspierają słuchaczy na drodze do sukcesu językowego.

Obecnie do naszego zespołu  poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis Stanowiska:
  • metodyczne prowadzenie kursów języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania: A1 – C1
  • małe grupy lub/i zajęcia indywidualne
  • zajęcia popołudniowe lub/i wieczorne (preferowane godziny do ustalenia) w wymiarze 9 godzin tygodniowo (3 dni w tygodniu po 3 godziny)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doskonała znajomość języka angielskiego oraz kwalifikacje do nauczania języka obcego – warunek konieczny
  • komunikatywność i bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w nauczaniu będzie dużym atutem
Oferujemy:
  • opiekę metodyka
  • dostęp do materiałów dydaktycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy wśród zmotywowanych uczestników
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Poland S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.