Zobacz więcej ofert pracy

Lektor języka niemieckiego

Promedica Care Sp. z o.o.
Koszalin
praca stacjonarna
2773 dni temu
Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Promedica24 zapewnia opiekę ludziom starszym i ich rodzinom krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Misją firmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia. Etyka, stabilność i wysoka kultura pracy są podstawą relacji firmy zarówno z klientami, współpracującymi opiekunami, jak i partnerami biznesowymi. ”Opiekujemy się ludźmi” to motto przewodnie wszelkich działań Promedica24. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie Koszalin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kursów języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dalszego rozwoju w naszej organizacji
przycisk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskich 94 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej Promedica Care Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”