Lider Projektu
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Lider Projektu

Poznaj stanowisko:
Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...


czytaj więcej: Kierownik Projektu

Praca Kierownik Projektu

Lider Projektu - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Okolice Gliwic

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Koordynator Projektu - branża automotive CRI Sp. z o.o. śląskie

Inżynier Projektu ds. Industrializacji Moltton Poland śląskie

Ride Engineer Hays Poland śląskie

Specjalista ds. Zakupów Bezpośrednio Produkcyjnych Hays Poland śląskie

Inżynier Procesu ds. wdrażania nowych projektów Horyzont Doradztwo Personalne śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Lider Projektu
Okolice Gliwic
Lider Projektu
Okolice Gliwic
Nr Ref.: 1056903
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem struktur produkcyjnych poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Lidera Projektu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację projektu z uwzględnieniem wymagań technicznych, definiowanie zadań, obliczeń oraz symulacji inżynierskich. Do zadań Inżyniera będzie należała ścisła współpraca z menadżerem projektu i klientem na wszystkich płaszczyznach związanych z wprowadzeniem nowego produktu do produkcji. Ponadto, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Od idealnego kandydata oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek mechaniczny) oraz min. 2-letniego doświadczenia w zakresie realizacji samodzielnych projektów w branży automotive. Idealny Kandydat powinien posiadać wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Ponadto, od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Ze względu na zakres obowiązków od Kandydatów wymagamy także gotowości do wyjazdów służbowych związanych z zagranicznymi szkoleniami oraz wizytami u Klienta.

Nasz Klient w zamian za profesjonalizm oraz zaangażowanie oferuje szerokie możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, udział w innowacyjnych projektach oraz odpowiednie pakiety szkoleń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS