Zobacz więcej ofert pracy

Lider Testów

ProData Consult Sp.z o.o
Gdynia
praca stacjonarna
2730 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków
  • Wprowadzanie ciągłych ulepszeń oraz najlepszych praktyk w zespołach.
  • Wykonywanie testów oprogramowania (przygotowywanie, wdrażanie i przeprowadzanie testów).
  • Sprawdzanie możliwości przeprowadzania testów danych i testów środowiskowych.
  • Głębokie zrozumienie różnic testowych jakie występują w poszczególnych zespołach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z bankowością, informatyką).
  • 3 lata doświadczenia w obszarze QA engineering.
  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Głębokie zrozumienie metodyk Agile.
  •  Doświadczenie w bankowości (preferowane z zakresu Core Banking).
  •  Praktyczna znajomość testów automatycznych.
  •  Znajomość koncepcji BDD/TDD i praktyczną umiejętność wdrażania ich.
  •  Doświadczenia z narzędziami takimi jak HP QC, JIRA, HP UFT i Selenium.
Oferujemy:
  •  Zatrudnienie na kontrakt B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  •  Pracę w jednej z najbardziej prestiżowych firm w regionie.
  •  Ciekawe projekty.