Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Lingwista-pasjonat filologii obcych (znajomość dwóch języków obcych)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3426 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5-26-28343/PC

Opis stanowiska:
Studiujesz filologie obce?
Interesuje Cię ambitna praca, w której nie zabraknie okazji do wykorzystywania Twoich umiejętności lingwistycznych w praktyce?
Cechuje Cię otwartość na nowe doświadczenia i chęć rozwoju w następujących sektorach:
- Obsłudze klienta zagranicznego
- Marketingu
- Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi
- Finansach i bankowości
Do tego jesteś zmotywowany do realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku?
A Twoim celem zawodowym jest zdobycie stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń, które stanie się przepustką do realizacji Twoich pasji i marzeń…
…możesz przestać czytać to ogłoszenie i zamiast tego PRZESŁAĆ DO NAS SWOJE CV!
Wymagania:
Grafton Recruitment Wrocław postara się zaproponować Ci ciekawe oferty pracy,
gwarantując udział w rekrutacjach na stanowiska oferowane przez renomowane koncerny.
Dzięki temu przekonasz się, że warto było podjąć trud studiowania filologii obcych.

Obecnie nasi klienci zgłaszają zapotrzebowanie na osoby dobrze znające j. angielski oraz:

- j. niemiecki
- j. francuski
- j. norweski
- j. czeski

Poszukujemy kandydatów z biegłą/ b.dobrą znajomością języka angielskiego+dobrą znajomością innego języka europejskiego.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
Z nami:
- zdobędziesz zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
- będziesz mieć szansę na rozwój zawodowy i satysfakcję

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/