Logistyk/Magazynier
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Logistyk/Magazynier

Poznaj stanowisko:
Koordynator Dostaw

Koordynator Dostaw to osoba, która odpowiada za koordynację procesów dostaw towaru. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień od klientów, współpraca z magazynem w zakresie kompletacji wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami, dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień, wystawianie ...

czytaj więcej: Koordynator Dostaw

Praca Koordynator Dostaw

Logistyk/Magazynier - Ogłoszenie archiwalne

Praca NPLAY / Logistyka / Dystrybucja / Telekomunikacja / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Młodszy Specjalista ds. Dostaw z językiem niemieckim Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. mazowieckie

Purchasing and Supply Chain Specialist Antal International mazowieckie

Koordynator ds. Organizacji Dostaw MAKRO Cash & Carry Polska mazowieckie

Pracownik do wykładania towaru MS Services Sp. z o.o. mazowieckie

Magazynier EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp. Jawna mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 419890, z dnia 19-03-2014

NPLAY to uznana marka na rynku usług telekomunikacyjnych (telewizja, internet, telefon) ciesząca się zaufaniem wielu Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firma NPLAY poszukuje kandydatów na pracowników do swojej placówki

w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: L/1/2014

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

  • Zamówienia sprzętu telekomunikacyjnego
  • Negocjacje warunków z dostawcami
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z dostawcami
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Prowadzenie kompletnej ewidencji magazynowej
  • Rozliczenia materiałowe i sprzętowe pracowników (techników instalacji i serwisu)

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Rzetelność, uczciwość, systematyczność i pracowitość
  • Zdolności analizy dużej ilości informacji
  • Biegła obsługa komputera oraz prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami będą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w branży telekomunikacyjnej (sieci koncentryczne), znajomość oprogramowania magazynowego RAKS a także znajomość programu Excel.

Oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród zależy od efektów pracy

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16396 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.