Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Magazynier, Chorzów

Beetsma Sp. z o.o.
śląskie, Chorzów, Katowice, Bytom, Ruda Śląska
praca stacjonarna
2576 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

APT Beetsma dla swojego Klienta z branży automotive poszukuje osób do pracy w charakterze magazyniera.

Miejsce pracy: Chorzów

Miejsce pracy: śląskie/ Chorzów, Katowice, Bytom, Ruda Śląska

Zadania:
- skanowanie towaru,
- kompletacja zamówień,
- przygotowanie produktów do wysyłki,
- odbiór dostaw,
- wykładanie towaru na półki magazynowe.

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany),
- zaangażowanie i chęć do pracy.

Nie wymagamy doświadczenia! Pracę można rozpocząć od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Oferujemy:

- stawkę podstawową + premie,
- możliwość rozwoju,
- możliwość długofalowej współpracy.