Magazynier / Kierowca

Acus M. Sobiech i P. Stefaniuk sp. jawna

Warszawa, Praga Południe

2090 dni temu
Marka Caterina istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży luksusowej odzieży damskiej. Co roku zespół projektantów oraz stylistów firmy przedstawia 2 autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.


Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Magazynier / Kierowca
Miejsce pracy: Warszawa, Praga Południe
Nr Ref.: MAG/06/12


Opis stanowiska:


Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: przygotowywanie cotygodniowe dostaw i wysyłek kolekcji, przygotowywanie dokumentacji transportowej, przewóz kolekcji do salonów firmowych na terenie Warszawy.

Wymagania:

 

Od kandydatów oczekujemy: prawa jazdy kategorii B, wykształcenia średniego, min. 3 lat doświadczenia w pracy w magazynie, znajomości topografii Warszawy, rzetelności w pracy, umiejętności współpracy w zespole, umiejętności dokładnej pracy pod presją czasu, dyskrecji, odpowiedzialności za wykonywane zadania.

 

Oferujemy:


Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość podnoszenia kwalifikacji,  pracę w stabilnej uznanej firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl