Magazynier / Order Picker

Foreignflex Polska Sp. z o.o.

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 1885242, z dnia 2018-01-12

Dla naszego klienta w Holandii / Cuijk szukamy pracowników magazynowych do kompletowania zamówień.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • kompletowanie zamówień w magazynie spożywczym

Wymagania

  • chęć szybkiego wyjazdu
  • mile widziane  doświadczenie
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zakwaterowanie
  • dojazdy do i z pracy na terenie Holandii
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskich koordynatorów
  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym
  • umowy na co najmniej  pół roku
  • praca na warunkach holenderskich

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący

Rekrutują z Praca.pl