Magazynier (wózek widłowy)

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Piaseczno

5 dni temu

tempus.jpg

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr Ref.: MKS/APT

Obowiązki:
  • prace fizyczne na magazynie,
  • kompletacja zamówień,
  • przyjmowanie towaru.
Czas pracy:
  • 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku,
  • praca w godzinach 8:00 – 16:00 (z możliwością wydłużenia).
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie pracy magazynowej,
  • chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • po okresie próbnym możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • odzież roboczą,
  • stawkę godzinową 18,00 zł brutto.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Rekrutują z Praca.pl