Magazynier

Toyota Tsusho Europe S.A.

Bielany Wrocławskie

263 dni temu

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi m.in. dla przemysłu samochodowego. Na Polskim rynku działamy od 2000 roku.

 

Obecnie do naszej lokalizacji na Bielanach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Jeśli chcesz:
  • Pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracować w miłej atmosferze z młodym i energicznym zespołem
  • Być dobrze wynagradzanym i otrzymywać dodatkowe benefity?
Jeśli lubisz:
  • Kompletowanie zamówień
  • Pracę przy załadunku i rozładunku towarów?
Jeśli posiadasz:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie i Obsłudze Wózków Widłowych
  • Uprawnienia na wózki widłowe?
Administratorem danych jest TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Wałbrzych 58-306, Jachimowicza 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl