Ogłoszenie numer: 1844954, z dnia 2017-11-17

MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Nr Ref.: 11/M/17

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych – wysokiego składowania i czołowych,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • kontrola dostaw i etykietowanie towarów,
  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów,

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uprawnienia na wózki wysokiego składowania.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w trybie zmianowym (od poniedziałku do piątku, 7.00-15.30, 11.30-20.00),
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu,
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • pakiety sportowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ", koniecznie z dopiskiem: MAGAZYNIER- nr ref. 11/M/17

Poznaj

Mexem Sp. z o.o.

Praca w Mexem

Firma MEXEM, jako przedsiębiorstwo rozwijające się nieprzerwanie od 1988r., stale powiększa liczbę swoich pracowników. Obecnie, w trzech oddziałach firmy zatrudnionych jest ponad 200 osób. Chociaż najdynamiczniej rozwijającymi się działami przedsiębiorstwa są spedycje krajowa i międzynarodowa, poszukujemy osób o zróżnicowanym wykształceniu i o różnym stażu pracy. Wszystkich naszych pracowników łączy jednak wspólna pasja, jaką jest transport i dążenie do jak najlepszego porozumienia z innymi ludźmi.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany rozpoczęciem lub kontynuacją drogi zawodowej w firmie MEXEM, prosimy o nadsyłanie aplikacji do odpowiedniego oddziału przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl