Podobne oferty pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Praca na magazynie (częściowo na zewnątrz)
  • Obsługa poczty kurierskiej
  • Archiwizacja dokumentów logistycznych
  • Przygotowanie produktów do wysyłki poprzez kompensację i etykietowanie
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych
  • Przestrzeganie procesów i procedur zawartych w ,,Zintegrowanej Księdze Zarządzania" (IHM)
  • Przestrzeganie wszystkich uregulowań oraz wymagań prawnych
  • Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość podstaw obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Możliwość skorzystania z karty multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl