Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

śląskie, Bielsko-Biała

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

śląskie, Bytom

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

śląskie

2016-08-22

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

śląskie, Bielsko-Biała

Magazynier- Ogłoszenie archiwalne

Praca BIMs PLUS FHH Sp. z o.o. GÓRNY ŚLĄSK Sp. k. / Logistyka / Dystrybucja / Praca fizyczna / Transport / Spedycja / śląskie / Przyszowice

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 958739, z dnia 2016-01-22

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy w Centrum Logistycznym w Przyszowicach na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Przyszowice

 

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami. Pracownik dba o porządek na terenie magazynu, oraz odpowiednie katalogowanie dokumentacji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dynamizm i zaangażowanie
  • kurs na wózek widłowy

Dodatkowym atutem będzie udokumentowana umiejętność obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe, pracę w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.