Magazynier
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Magazynier

Poznaj stanowisko:
Magazynier

Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...


czytaj więcej: Magazynier

Praca Magazynier

Magazynier - Ogłoszenie archiwalne

Praca BIMs PLUS FHH Sp. z o.o. GÓRNY ŚLĄSK Sp. k. / Logistyka / Dystrybucja / Praca fizyczna / Transport / Spedycja / śląskie / Przyszowice

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Magazynier Work Express Sp. z o.o. śląskie

Magazynier Promus Katowice Sp. z o.o. śląskie

Magazynier - Operator wózka i suwnicy Gi Group Sp. z o.o. śląskie

Magazynier (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. śląskie

Magazynier / Operator wózka widłowego - wysoki skład Pani śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 958739, z dnia 2016-01-22

Międzynarodowa firma o zasięgu ogólnopolskim, lider w branży grzewczej i sanitarnej, poszukuje kandydatów do pracy w Centrum Logistycznym w Przyszowicach na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Przyszowice

 

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami. Pracownik dba o porządek na terenie magazynu, oraz odpowiednie katalogowanie dokumentacji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dynamizm i zaangażowanie
  • kurs na wózek widłowy

Dodatkowym atutem będzie udokumentowana umiejętność obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe, pracę w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.