Magazynier
pl / en

Pracodawca

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

pomorskie, Tczew

wczoraj

wczoraj

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

pomorskie, Rumia

2016-06-23

Magazynier- Ogłoszenie archiwalne

Praca Globetek Sp. z o.o. / Logistyka / Dystrybucja / Praca fizyczna / Transport / Spedycja / pomorskie / Gdańsk

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta wyrobów stalowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Nadzór nad przebiegiem procesu magazynowego,
  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego.
Oczekiwania:
  • Motywacja do pracy i rzetelność,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Uprawnienia na suwnice z poziomu 0.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia cennego doświadczenia.