Majster Budowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Majster Budowy

Poznaj pracodawcę

ul. Wyszyńskiego 85
41-940 Piekary Śląskie
woj. śląskie
www.carbostal.pl

Poznaj stanowisko:
Kierownik Budowy

Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...

czytaj więcej: Kierownik Budowy

Praca Kierownik Budowy

Majster Budowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca P. H. CARBO - STAL SP. J. / Budownictwo / Geodezja

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik Budowy Domków Jednorodzinnych Manpower śląskie

Kierownik Budowy (hydrobudowa) Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością śląskie

Kierownik Budowy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM śląskie

Kierownik Budowy BERGER BAU POLSKA Sp. z o. o. śląskie

Inżynier Budowy/ Kierownik Budowy Recruit Europe Ltd. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 259806, z dnia 04-02-2013

P. H. CARBO - STAL SP. J.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku od 12 lat. Zajmujemy się handlem węglem, świadczymy usługi transportowe oraz pośredniczymy w sprzedaży maszyn dla przemysłu. Od 2008 r. wykonujemy rozbiórki i wyburzenia obiektów kubaturowych na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: MA/02/02/2013

Opis stanowiska

  • organizacja pracy i nadzór nad podległymi brygadami,
  • bieżąca współpraca z kierownikiem budowy,
  • optymalizacja dostaw i kontrola zużycia materiałów budowlanych,
  • organizacja pracy i utrzymanie sprzętu budowlanego,
  • pozyskiwanie materiałów ponownego użytku z rozbiórek (rozlicznie ilości odzyskanego złomu),
  • przestrzeganie przepisów BHP, p.poż oraz ich egzekwowanie od podległej brygady.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia operatora ciężkiego sprzętu budowlanego,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w realizacji projektów z zakresu rozbiórek obiektów kubaturowych o powierzchni ponad 30 tys. m2 oraz robót ziemnych i rekultywacji.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 4000 PLN

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16366 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.