Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    19 godz.
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Łódź
praca stacjonarna
2887 dni temu

Ogłoszenie numer: 1097868, z dnia 2016-05-24

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 226991_002

Opis stanowiska

- Malowanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych (zarówno
obiekty przemysłowe, biurowce, jak i domy prywatne),
- Malowanie obramowań okien.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza,
- Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy jako malarz,
- Ważny certyfikat VCA będzie atutem,
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Mile widziane referencje od poprzednich zagranicznych pracodawców (osoby z referencjami rozpatrywane w pierwszej kolejności),
- Własny samochód do wyjazdu (jeden na ekipę),
- Gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu w Holandii.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o holenderski kodeks pracy,
- Pracę od zaraz na dłuższy czas,
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.