Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

HolandiaJobs
Holandia
praca stacjonarna
2489 dni temu

Ogłoszenie numer: 1697378, z dnia 2017-06-29

HolandiaJobs Sp. z o.o. jest polsko-holenderską agencją pośrednictwa pracy oferującą zatrudnienie głównie na terenie Holandii. Firma istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Posiadamy oferty pracy dla spawaczy, monterów, pracowników produkcyjnych oraz budowlanych. Nasz zespół składa się z 8 rekruterów, nowoczesne biuro usytuowane jest przy głównej ulicy Radomia. Na co dzień posługujemy się językiem angielskim. Współpracujemy z ponad 30 kontrahentami, dziennie za pośrednictwem naszej agencji pracuje ok. 200 osób poza granicami naszego kraju. Podczas współpracy z naszymi partnerami zapewniamy umowę o pracę na warunkach holenderskich (zbiorowy Układ Pracy ABU lub NBBU), ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz transport.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

  • Start: 26.06
  • Szczegóły oferty pracy:
  • Praca jako malarz w Holandii. Zakres obowiązków zawiera: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, malowanie, pracę na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, renowacje. W przypadku wyjazdu w parach tylko jedna osoba musi mówić w wymaganym języku.
  • Wynagrodzenie: 450 euro netto/tydzień

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy około 4 lata.
  • Własny samochód i narzędzia.
  • Umiejętność pracy bez nadzoru
  • Praca wykonywana ostrożnie i solidnie

Oferujemy

  • Tygodniowy system wynagrodzeń,
  • Zakwaterowanie darmowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne darmowe
  • Praca 40godz./tydzień
  • Własny pokój ze wspólną łazienką i kuchnią