Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Malarz - Tapeciarz śląskie
Malarz-tapeciarz / Murarz / Tynkarz / Kafelkarz

Firma remontowo-budowlana
śląskie, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory
praca stacjonarna
2269 dni temu

Ogłoszenie numer: 1899303, z dnia 2018-02-01

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy usługi na najwyższym poziomie co potwierdzają wykonane przez nas realizacje. Pracujemy cały rok.

Miejsce pracy: śląskie, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory

Opis stanowiska

  • malowanie
  • gładzie
  • płyty kartonowo-gipsowe
  • ocieplenia
  • murowanie
  • tynkowanie
  • kafelkowanie

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • bez nałogów

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wysokie wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności)

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN