Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Niemcy, Stuttgart
praca stacjonarna
2913 dni temu

Ogłoszenie numer: 1078786, z dnia 2016-04-26

Serwis Personalny Sp. z o.o. to Agencja Pracy z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji. Dekada prężnego działania na rynku zasobów ludzkich zobowiązuje do przestrzegania standardów i polityki uczciwego podejścia do każdego aplikanta.

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Opis stanowiska

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428  jest Agencją Pracy z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży zasobów ludzkich. Obecnie dla swojego Klienta w Niemczech poszukujemy osób chętnych (łącznie 14 fachowców) do podjęcia stałej pracy w ramach umowy o pracę na stanowisku malarza/tapeciarza budowlanego, co ważne także w okresie jesienno-zimowym!

Wymagania

Od aplikantów oczekujemy:

  • min. komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - poziom znajomości będzie sprawdzany
  • dyspozycyjności - praca od zaraz
  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego jako malarz/tapeciarz

Oferujemy

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pełne ubezpieczenie (chorobowe, społeczne, zdrowotne)
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • dodatki do pensji w postaci diet
  • możliwość otrzymania zaliczek
  • stałą pracę w regionie, co ważne także w okresie jesienno-zimowym
  • ciepły posiłek

Nie wymagamy prawa jazdy i własnego samochodu