Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 godz.
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Okolice Drezna
praca stacjonarna
2880 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy / Okolice Drezna

ZADANIA:

  • malowanie wewnątrz budynków
  • przeprowadzanie prac renowacyjnych w kościołach i budynkach mieszkalnych
  • tapetowanie

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata
  • mile widziane wykształcenie zawodowe
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • własny samochód (zakwaterowanie zwykle do 20 km od miejsca pracy –możliwość dojazdu miejskim środkiem transportu)
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:

  • stawka godzinowa od 11,71€ brutto/godz.
  • dieta : 2,00€ netto za przepracowaną godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę – pracownik nie ponosi żadnych kosztów
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).