Malarz
pl / en

Pracodawca

Inne oferty tego pracodawcy

Poznaj stanowisko: Artysta Malarz

Malarz to osoba, która zajmuje się twórczością artystyczną polegającą na malowaniu obrazów, rysunków. Istnieje wiele technik i stylów malarskich. Artysta przystępując do pracy stwarza koncepcję tego, co zamierza namalować. Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę i doświadczenie oraz stosunek do świata. Malarz przed stworzeniem obrazu przygotowuje ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Niemcy, Niemcy

dziś

Praca fizyczna

dziś

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

Malarz- Ogłoszenie archiwalne

Praca SAS Logistics Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / Niemcy / Niemcy

SAS Logistics Sp. z o.o  wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 3688

SAS Logistics Sp. z o.o  dla swojego niemieckiego klienta poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy
Nr Ref.: M/07

Zadania:
  • malowanie pomieszczeń i elewacji
  • lakierowanie i prace wstępne
  • praca w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką  umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i długoterminową współpracę
  • profesjonalną pomoc w organizacji wyjazdu i pobytu
  • organizację zakwaterowania