Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

SAS Logistics Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
3549 dni temu

SAS Logistics Sp. z o.o  wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 3688

SAS Logistics Sp. z o.o  dla swojego niemieckiego klienta poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy
Nr Ref.: M/07

Zadania:
  • malowanie pomieszczeń i elewacji
  • lakierowanie i prace wstępne
  • praca w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką  umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i długoterminową współpracę
  • profesjonalną pomoc w organizacji wyjazdu i pobytu
  • organizację zakwaterowania