Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

German-Polish Job Center Sp.j.
Niemcy, okolice Stuttgartu
praca stacjonarna
3191 dni temu

Ogłoszenie numer: 760425, z dnia 2015-07-31

Praca w Niemczech - Atrakcyjne warunki

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu

Nr Ref.: 148/MAL/DE/15

Opis stanowiska

  • przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
  • wykonywanie prac malarskich różnymi technikami i rodzajami farb
  • praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
  • wykształcenie kierunkowe (dotyczy stanowiska Facharbeiter)

oraz

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
  • dobry stan zdrowia i niekaralność
  • odpowiedzialne i świadome wykonywanie obowiązków
  • motywacja,zaangażowanie w pracy
  • zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane

  • posiadanie samochodu osobowego

Oferujemy

  • dla Facharbeiter (kandydaci z wykształceniem kierunkowym) wynagrodzenie wg stawki  12,85€/godz. brutto + 3€/godz.netto diety + 30€ netto tygodniowo dodatku
  • dla Fachhelfer (kandydaci bez wykształcenia kierunkowego) wynagrodzenie wg stawki  10,98€/godz. brutto +2,5-3€/godz. netto diety + 30€ netto tygodniowo dodatku

(stawki diety zależne są od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego kandydata)

  • kandydaci otrzymują dodatkowo po przepracowaniu 4 tygodni jednorazową premię na start w wysokości 200€ netto.
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
  • możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
  • zapewnione ubranie robocze i narzędzia
  • umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
  • przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wynagrodzenie

Od 9000 do 12000 PLN