Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Mannheim
praca stacjonarna
3155 dni temu

Ogłoszenie numer: 790465, z dnia 2015-09-03

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy, Mannheim

Nr Ref.: 204147_006

Opis stanowiska

- Malowanie, tapetowanie, drobne prace wykończeniowe w remontowanych domach.

Wymagania

- Kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku malarza,
- Doświadczenie w pracach malarskich w Niemczech,
- Wykształcenie budowlane kierunkowe,
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (weryfikacja telefoniczna przez pracodawcę),
- Znajomość nowoczesnych technologii wykończenia wnętrz,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem (rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy

- Stabilną pracę w dużej niemieckiej firmie budowlanej,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie oferuje pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.