Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Manager ds. Serwisu i Obsługi Klienta

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2323 dni temu

Dla naszego klienta - innowacyjnej firmy oferującej rozwiązania min. IT dla firm, szukamy dynamicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 6194

Wymagania:

  • Zainteresowania technologią IT (aplikacje mobilne, cloud, etc)
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie związane z obsługą klienta
  • Wykształcenia wyższego
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów
  • Zdolności analitycznych
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Prawa jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem (3 – 5 osobowym)
  • Rekrutowanie nowych członków zespołu
  • Szkolenie i motywowanie członków zespołu
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz wdrażanie procesów i procedur
  • Obsługa posprzedażowa klientów kluczowych
  • Techniczne wsparcie działu handlowego
  • Zarządzanie stanem magazynowym

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Udział w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Pracę w młodym zespole
  • Miłą i przyjacielską atmosferę
  • Biuro w centrum Krakowa
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna