Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik Departamentu Ryzyka i Analiz Kredytowych Mazowieckie
Manager ds. Zarządzania Ryzykiem Produktów Finansowych

CAPITAL SERVICE
mazowieckie, Warszawa, Ostrołęka
praca stacjonarna
3282 dni temu

Działamy na rynku finansowym już od 15 lat, posiadamy 70 oddziałów na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ostrołęka
Nr Ref.: MAN/ZRK

Główne zadania na stanowisku:
  1. Tworzenie i monitorowanie polityk ryzyka produktów finansowych (pożyczki gotówkowe, ratalne, lombardowe)

  2. Monitorowanie aspektów ryzyka kredytowego (jakość portfela, proces akceptacji, scoring i reguły decyzyjne, polityka kredytowa)

  3. Identyfikacja obszarów podwyższonego ryzyka i opracowywanie działań korygujących

  4. Udział w inicjatywach biznesowych z ramienia ryzyka kredytowego

  5. Zapewnienie komunikacji pomiędzy działem ryzyka kredytowego a Biznesem

Od kandydatów oczekujemy:
  1. Umiejętności zarządzania zespołem

  2. Wykształcenia wyższego o profilu matematycznym, ekonomicznym lub informatycznym

  3. Doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem kredytowym produktów finansowych

  4. Znajomości narzędzi do zarządzania ryzykiem kredytowym produktów finansowych

  5. Wysokich zdolności analitycznych

  6. Zaawansowanej znajomości Ms Excell (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)

  7. Wykazywania inicjatywy i samodzielności w działaniu , ukierunkowania na skuteczne rozwiązywanie problemów

  8. Umiejętności zarządzania większą liczbą zadań

  9. Skutecznej komunikacji i współpracy

  10. Otwartości na częściową pracę w Ostrołęce

Oferujemy:
  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  2. Dużą samodzielność działania i udział w strategicznych dla Spółki projektach biznesowych

  3. Doskonałą atmosferę pracy

  4. Możliwość wykonywania części pracy zdalnie

Poznaj

Jesteśmy obecni na rynku finansowym od 1999 roku. Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia Klienta oraz zapewnienie najwyższych etycznych standardów obsługi. Głównymi naszymi produktami oferowanym Klientom są pożyczki gotówkowe, które na rynku finansowym spośród innych ofert wyróżniają proste i czytelne zasady. Nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowani doradcy finansowi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą każdemu Klientowi i pomagają w rozwiązywaniu chwilowych problemów finansowych.