Manager Działu Jakości
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontroli Jakości

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-27

Kadra zarządzająca, Kontrola jakości

kujawsko-pomorskie, Tur k. Bydgoszczy

2016-06-27

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Manager / Managerka Klient portalu Praca.pl

wczoraj

Kadra zarządzająca, Media / Sztuka / Rozrywka

kujawsko-pomorskie
Manager ds. Rekrutacji/HR Klient portalu Praca.pl

wczoraj

Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca

wczoraj

Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja

kujawsko-pomorskie, Wielkopolska

Manager Działu Jakości- Ogłoszenie archiwalne

Praca Experis Toruń / Kadra zarządzająca / Kontrola jakości / kujawsko-pomorskie

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży wyposażenia łazienek w Europie środkowo-wschodniej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr Ref.: KDJ/121/KCH

Zadania:
  • Zarządzanie procesami kontroli i zapewnienia jakości w Zakładzie Produkcyjnym w Kole oraz Centrum Dystrybucji w Kole
  • Zarządzanie zespołem Działu Jakości
  • Kontakty z Klientami wewnętrznymi
  • Wspieranie procesu rozwoju nowych produktów
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym z poziomu zakładu w Polsce oraz współpraca z globalnymi strukturami w przypadku reklamacji wymagających dodatkowej ekspertyzy
  • Monitorowanie danych statystycznych związanych z reklamacjami oraz identyfikowanie możliwości poprawy wskaźników jakościowych
  • Monitorowanie kontroli wejściowej i jakości dostaw do centrum logistycznego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: technologia ceramiki, inżynieria procesu, inżynieria produkcji, inżynieria jakości
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu procesami zapewnienia jakości w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość zasad, norm i procedur  jakościowych obowiązujących w zakładach produkcyjnych
  • Kompetencje liderskie, umożliwiające budowanie skutecznego zespołu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie ceramiki produkcji
  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej oraz innowacyjnej organizacji, która znacząco rozbudowuje swoje struktury w Polsce
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy (tworzenie nowych struktur)
  • Możliwość  podniesienia kwalifikacji zawodowych w wysoce specjalistycznej branży
  • Przyjazna atmosfera pracy

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.