Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1709228, z dnia 2017-07-24

Radon jest firmą projektującą i produkującą stoiska targowe z biurem i zakładem produkcyjnym w Zielonej Górze.

Manager Projektu

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra (Przylep)

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i nadzór nad procesem produkcji stoisk targowych, głównie z drewna i metalowych konstrukcji
  • Nadzorowanie budowy stoisk przez pracowników produkcyjnych w  pracowni w Zielonej Górze
  • Rozmowy z organizatorami targów w celu przygotowania projektów i akceptacji planów budowy
  • Koordynacja wszelkich zmian w projektach i kontrola nad spełnieniem różnych wymagań ustalonych z międzynarodowymi klientami
  • Kontrola jakości wykonania stoisk
  • Podróże do miejsc wystawowych na terenie całej Europy w celu nadzorowania projektu i koordynacji prac pomiędzy pracownikami a klientami oraz władzami targów.

Wymagania

  • Kandydat z 4-5 letnim doświadczeniem w logistyce i pokrewnych dziedzinach
  • Doświadczenie w branży wystawowej (Projektowania i Konstrukcji) jest mile widziane
  • Preferowane wykształcenie architektoniczne lub projektowania wnętrz
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Umiejętność zarządzania projektem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) – w mowie i w piśmie (codzienna praca w środowisku międzynarodowym).
  • Znajomość innych języków, jak niemiecki, francuski, hiszpański, włoski są mile widziane
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Europy

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, która jest częścią Globalnej Grupy z biurami w USA, Niemczech,Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.
  • Możliwość podróżowania po całej Europie
  • Najlepszy pakiet wynagrodzeń w przemyśle, odpowiedni do doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl