Podobne oferty pracy

Obecnie poszukujemy
kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Manager Sklepu
Miejsce pracy: Kraków
Nasza gwarancja
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazna atmosfera
  • wzajemny szacunek

Od nas dostajesz:
  • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie zawsze na czas premię przy dobrych wynikach sklepu
  • cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w różnych projektach
  • profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
  • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
Benefity:
pakiet opieki medycznej
karta ticket restaurant
dofinansowanie wypoczynku
bony świąteczne
dofinansowanie do żłobka i przedszkola
bony na wyprawkę szkolną
akcjonariat pracowniczy
Od Ciebie oczekujemy:
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w sieciach handlowych (w tym w zarządzaniu działem produktów świeżych)
  • ukierunkowania na potrzeby klientów
  • umiejętności zarządzania zespołem i motywowaniu pracowników
  • bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności
  • zaangażowania, odpowiedzialności i zorientowania na cel
  • energii i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności

Twoje zadania na co dzień:
  • zarządzanie sprzedażą, dbanie o wizerunek i sprawne funkcjonowanie sklepu nadzór nad zamówieniami towarów i kontrola kosztów sklepu
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
  • realizowanie wyznaczonych celów handlowych
  • zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • rekrutacja, motywowanie i szkolenie pracowników, dbanie o ich rozwój

www.simply-market.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Supermarkety Simply, Hipermarkety Auchan, e-commerce AuchanDirect.pl. To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!

SIMPLY Market w Polsce to 1200 pracowników w 34 sklepach usytuowanych w centralnej i południowej Polsce. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom komfortowe zakupy w nowoczesnych sklepach, gwarantując jakość i świeżość produktów oraz zawsze niskie ceny.

Poznaj stanowisko: Kierownik Marketu

Kierownik Marketu to osoba odpowiedzialna za należytą organizację i funkcjonowanie sklepu wielobranżowego. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie i nadzór nad wszystkimi stoiskami (ekspozycja, zatowarowanie), zarządzanie zespołem podległych pracowników, zamawianie towarów i przyjmowanie dostaw towarowych, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży, przestrzeganie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl