Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   warmińsko-mazurskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Redaktor Warmińsko-mazurskie
Managing Editor|Economics & Management

De Gruyter Open Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2852 dni temu

De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) to czołowy wydawca czasopism naukowych, część grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Managing Editor
Economics & Management
OBOWIĄZKI
  • Zarządzanie pracą zespołu redakcyjnego czasopisma
  • Rekrutacja redaktorów tematycznych
  • Terminowe przygotowywanie publikowanych artykułów
  • Realizacja działań promocyjnych
  • Zarządzanie procesem wydawniczym publikacji książkowych
WYMAGANIA
  • Wykształcenie kierunkowe, ekonomia, zarządzanie, finanse lub pokrewne
  • Pełna dyspozycyjność, brak innych stałych zajęć
  • Dostęp do Internetu, własny komputer
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Możliwość pracy z domu; miejsce zamieszkania nie ma znaczenia
  • Doświadczenie redakcyjne lub wydawnicze nie jest niezbędne
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.