Najnowsze oferty pracy

  • Szef marketingu

    Starlit Accounting sp. z o.o.   Wrocław    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B
    5 dni
    Na co dzień będziesz zajmować się: tworzeniem, konfiguracją i zarządzaniem kampaniami reklamowymi FB Ads i Google Ads (możliwa współpraca z podmiotami zewnętrznymi), tworzeniem i realizacją strategii komunikacyjnej i mediowej marki, stałym budowaniem wizerunku marki, analizą rynku i...
Zobacz więcej ofert pracy

Marketing / F&B Manager / Host

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3602 dni temu

Ogłoszenie numer: 436624, z dnia 2014-05-08

Jedna z najbardziej renomowanych warszawskich restauracji,

w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży oraz planów marketingowych
  • sprzedaż usług cateringowych oraz konferencyjnych
  • przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie restauracji na rynku lokalnym jak i zagranicznym
  • organizacja eventów w ramach powiększania sprzedaży i promowania restauracji
  • interakcja z gośćmi, współtworzenie przyjaznej atmosfery i dbanie o najwyższą jakość obsługi
  • inne obowiązki z zakresu F&B Managera

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży gastronomicznej/restauracyjnej z udokumentowaną historią skuteczności
  • mile widziane doświadczenie w marketingu w branży gastronomicznej
  • wykształcenie wyższe
  • rozwinięte zdolności interpersonalne, nieskazitelne maniery i nienaganna prezencja
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na wyniki i samodzielność
  • komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z klientem
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne

Oferujemy

  • umowę w stabilnej i prężnie działającej firmie
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym struktura prowizyjna)