Podobne oferty pracy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX” Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy. Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego jako Generalny Wykonawca.

OFERTA PRACY

Mechanik / Elektromechanik Maszyn Budowlanych

Miejsce pracy: Będzin

OPIS STANOWISKA:
  • planowanie i organizacja placu budowy
  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych
  • obsługa, przeglądy i naprawy maszyn budowlanych
WYMAGANIA:
  • umiejętność i doświadczenie w naprawach i obsłudze maszyn budowlanych typu : koparki, koparko-ładowarki i inne
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z narzędziami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
KONTAKT:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

za pomocą przycisku

Tel: 533-123-633

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl