Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

zachodniopomorskie

2016-08-22

Kadra zarządzająca, Praca fizyczna

2016-08-19

2016-08-18

Mechanik/Konserwator Instalacji Elektryczno-Energetycznych - Ogłoszenie archiwalne

Praca LSJ HR Group / Energetyka / Elektronika / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / zachodniopomorskie / Szczecin

Szanowni Państwo,

Dla naszego klienta – firmy z kapitałem zagranicznym, zajmującej się produkcją  wielkogabarytowych konstrukcji stalowych z branży offshore, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Mechanik/Konserwator Instalacji Elektryczno-Energetycznych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwacja, remonty oraz montaż urządzeń takich jak sieci instalacje elektroenergetyczne, energetyczne (wod- kan, CO2, H2C2, Ar, O2, sprężone powietrze), instalacje oświetlenia drogowego, sprężarki, generatory ciepła,pompy, ssawy, instalacje wentylacji
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie z branży konstrukcji stalowych)

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl