Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1800253, z dnia 2017-10-09

Firma wykonująca roboty ziemne przy budowie dróg.

Obecnie poszukujemy z całe Polski osób  do pracy na stanowisku:

Mechanik - Konserwator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Naprawa maszyn budowlanych: wozidła, koparki, równiarki, spycharki
  • Konserwacja maszyn budowlanych
  • Praca w Aleksandrowie Łódzkim

Wymagania

  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych
  • Znajomość budowy maszyn i pojazdów budowlanych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość zagadnień hydrauliki siłowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie min. 5 000 zł brutto
  • Możliwe zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl