Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-14

Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż

pomorskie

dziś

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

pomorskie

2016-07-20

Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż

pomorskie

dziś

pomorskie
pomorskie

Mechanik maszyn budowlanych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Alwikor sp.z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Motoryzacja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / pomorskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 996283, z dnia 2016-02-24

www.alwikor.pl

Firma wykonująca roboty ziemne przy budowie dróg.

Mechanik maszyn budowlanych

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Naprawa maszyn budowlanych: wozidła, koparki, równiarki, spycharki
  • Praca w Gorzowie Wielkopolskim przy budowie drogi

Wymagania

  • Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych
  • Znajomość budowy maszyn i pojazdów budowlanych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość zagadnień hydrauliki siłowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Zakwaterowanie w Gorzowie Wielkopolski - dowóz z Aleksandrowa Łódzkiego
  • Zapewniamy wyżywienie +  wypłacamy delegacje