Podobne oferty pracy

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i central klimatyzacyjnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Maszyn na Produkcji
Miejsce pracy: Białogard
Obowiązki:
  • utrzymywanie maszyn w ruchu
  • wykonywanie regulacji oraz bieżących napraw
  • wykonywanie przeglądów/remontów zgodnie z założonym planem
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń
Oczekujemy:
  • wykształcenia średniego (mechaniczne lub elektryczne)
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnień elektrycznych do 1kV
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • świadczenia z funduszu socjalnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę

Oferty w postaci  listu motywacyjnego i CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

lub składać osobiście w siedzibie spółki ul. Chocimska 13, Białogard.

Poznaj

BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o.

BERLINERLUFT.Technik Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, zajmujący się produkcją systemów wentylacyjnych i central klimatyzacyjnych.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl