Podobne oferty pracy

Mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Landsberg am Lech
Nr ref.: PP/506

PersonalPilot (KRAZ 15273)

Personal Pilot jest polsko-niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Zadania:
  • serwis i utrzymanie pojazdów ciężarowych i przyczep
Wymagania:
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
Oferujemy:
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Łukasz Piasecki
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:+48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Poznaj

PersonalPilot

Personal Pilot jest polsko-niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi. Uprawnienia KRAZ nr 15273.

W swojej pracy kierujemy się uczciwością, rzetelnością oraz zasadami etyki. Posiadamy oferty pracy zarówno dla specjalistów jak i osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Wyróżnia nas wysoki standard oferowanych usług, doświadczenie oraz znajomość rynku pracy. Jesteśmy firmą kompetentną, niezawodną i godną zaufania.

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w dogodnym dla Ciebie czasie. Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy pomocy w znalezieniu odpowiedniej dla Ciebie pracy.

Kontakt: +48 122 100 221

rekrutacja@personalpilot.pl

www.personalpilot.pl

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl