Podobne oferty pracy

Mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Landsberg am Lech
Nr ref.: PP/506

PersonalPilot (KRAZ 15273)

Personal Pilot jest polsko-niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

Zadania:
  • serwis i utrzymanie pojazdów ciężarowych i przyczep
Wymagania:
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
Oferujemy:
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 14 euro brutto/h
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Łukasz Piasecki
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:+48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl