Mechanik Samochodowy/Elektromoechanik

CENTRUM TMT SP. J.

Wrocław

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1891912, z dnia 2018-01-16

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem SKODA. Zajmujemy się sprzedażą

oraz serwisowaniem samochodów marki SKODA.

Centrum TMT Autoryzowany Salon i Serwis marki SKODA we Wrocławiu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym etacie odpowiadać będzie za:

  • naprawę i serwis samochodów osobowych,
  • montaż akcesoriów samochodowych,
  • wymianę części i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych,
  • transport i dostawę samochodów.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (w zawodzie Mechanik Samochodowy),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego,
  • rzetelność i uczciwość,
  • dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na realizację celu, jakim jest zadowolenie klienta z obsługi naszej firmy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Rekrutują z Praca.pl