Podobne oferty pracy

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 3690

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko

Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • naprawa i serwis samochodów
Wymagania:
  • wyuczony zawód jako mechanik / mechatronik / blacharz samochodowy
  • doświadczenie i znajomość branży motoryzacyjnej
  • wiedza i umiejętności techniczne
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • duże możliwości rozwoju

Więcej ofert pracy na www.timework.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl