Podobne oferty pracy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, dealera i serwisu wielomarkowego, działającego na rynku ponad 50 lat do pracy stałej poszukujemy:

Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Naprawa pojazdów głównie dostawczych i ciężarowych zgodnie ze zleceniem
  • Montaż dodatkowych elementów wyposażenia samochodów
  • Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych elementów wyposażenia pojazdu
  • Diagnozowanie usterek przy pomocy komputerów diagnostycznych
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie aut dostawczych i ciężarowych
  • Dobrej organizacji pracy na swoim stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Dobre zarobki i jasny, motywacyjny system wynagradzania
  • Atrakcyjny system szkoleń
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • Niezbędne szkolenia serwisowe
  • Pracę w systemie zmianowym – dwie zmiany (8-16; 12-20)
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Dane firmy

Kmieca 27
71-086 Szczecin
zachodniopomorskie

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl