Mechanik samochodowy

MM Cars

Warszawa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1876198, z dnia 2018-01-08

MM Cars Group, poszukuje kandydatów do pracy w Autoryzowanym Punkcie Dealerskim w Warszawie,
na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Mechanik Serwis

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie realizacja kompleksowego procesu naprawy i doposażenia pojazdu :

  • Ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu metodami diagnostyki technicznej
  • Wykonywanie napraw , przeglądów i doposażeń pojazdów mechanicznych
  • Współpraca z działem magazynu części
  • Realizacja standardów obsługi

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie 2 lata na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość obsługi komputera oraz serwisowych urządzeń diagnostycznych
  • Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy