Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer ds. baz danych / Database Manager

Trade Media International Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3002 dni temu

Ogłoszenie numer: 959743, z dnia 2016-02-05

Wydawnictwo Trade Media International, firma działająca na rynkach wydawniczym i  internetowym, czołowy wydawca licencjonowanych czasopism branżowych w Polsce związanych z ogólnie pojętą produkcją przemysłową oraz budownictwem, właściciel kilku opiniotwórczych serwisów oraz organizator specjalistycznych seminariów branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: telemarketer

Opis stanowiska

  • Aktualizowanie baz danych osób subskrybujących magazyny/newslettery;
  • Przygotowywanie list kontaktów według określonych kryteriów na potrzeby działu handlowego i działu marketingu;
  • Przygotowywanie list wysyłkowych dla drukarni;
  • Kontakt z prenumeratorami, rozwiązywanie problemów;
  • Wysyłka newsletterów oraz analiza statystyk.

Wymagania

Dołącz do nas jeśli jesteś osobą:

  • Zorganizowaną, rzetelną, która przywiązuje wagę do szczegółów;
  • Bardzo dobrze posługującą się Microsoft Excel;
  • Swobodnie pracującą na programach w chmurze i systemach mailingowych;
  • Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku (jako plus).

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań;
  • Stanie się członkiem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym w Polsce;
  • Współpracowanie z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach;
  • Możliwości rozwoju w miejscu, gdzie wykorzystuje się potencjał i zalety pracownika;
  • Profesjonalne treningi i szkolenia;
  • Dynamiczne miejsce pracy o wysokiej kulturze;
  • Miłą atmosferę w pracy.