Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer ds. sprzedaży

NEW FASHION GROUP Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
3377 dni temu

Nowe marki odzieżowe: Fraternity Woman, CV i E&EX poszukują odpowiedzialnej, dynamicznej, komunikatywnej i ambitnej na stanowisko:

Miejsce pracy: salony/stoiska firmowe w całej Polsce

Twoje zadania będą obejmowały:
  • reprezentowanie trzech nowych marek odzieżowych

  • zarządzanie zespołem pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż produktów trzech marek w salonach firmowych/stoiskach firmowych

  • optymalizację wykorzystania potencjału zespołu pracowników, szkolenie pracowników

  • planowanie skutecznych strategii sprzedażowych i wdrażaniu narzędzi służących efektywnemu promowaniu sprzedaży

  • realizację założonego wyniku finansowego sprzedaży marek odzieżowych

  • monitorowanie rotacji towarów handlowych

  • monitorowanie wyglądu salonu firmowego/stoisk firmowych marek CV, Fraternity Woman i E&EX (stylizacja witryn, manekinów, przestrzeni sklepu oraz stopień i tempo wyłożenia nowego towaru)

  • współpracę z Centralą firmy (projektanci, VM Specialist) w zakresie realizacji celów sprzedażowych, know-how marek oraz estetyki salonów/stoisk firmowych

Oczekujemy od Ciebie:
  • udokumentowanego minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie odzieżowej

  • zorientowania na realizację wyniku i założonego celu

  • umiejętności zarządzania zespołem

  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

  • pasjonowania się modą

  • nieustannego śledzenia najnowszych trendów, stylizacji, blogów modowych

  • znajomości zasad ekspozycji odzieży, VM

  • dyspozycyjności

  • znajomości obsługi komputera (Ms Office)

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
  • rozwojową pracę dla nowych marek odzieżowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji

  • szkolenia dotyczące naszych marek prowadzone przez projektantów

  • cykliczne outfit’y z najnowszych kolekcji

  • uczestnictwo w pokazach mody, targach branżowych