Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer Zespołu

Aviva Sp. z o.o.
Katowice, Katowice i okolice
praca stacjonarna
3160 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Opis stanowiska:

  • rekrutowanie nowych doradców zgodnie z obowiązującymi w Avivie standardami i procedurami
  • skuteczne wdrożenie do zawodu nowych doradców
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie zespołu zgodnie z wartościami grupy Aviva
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • odpowiedzialność za realizację celów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu w branży ubezpieczeniowej
  • samodzielność, systematyczność, determinacja w osiąganiu celów
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym
  • zainteresowanie branżą finansową
  • doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych
  • mile widziana licencja KNF

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty
  • elastyczny czas pracy